Zavolajte nám: +421 944 311 838
Pošlite nám email: pigeonauctionportal@gmail.com

Triple Oil

Triple Oil

MASTER PIGEONS Triple Oil sa skladá z troch vysoko kvalitných olejov.

Konopný olej, olej z ryžových klíčkov a egyptský olej z čiernej rasce. Konopný olej je osamelým lídrom medzi olejmi v súvislosti s nenasýtenými mastnými kyselinami. Esenciálne mastné kyseliny omega 3 a omega 6 sú obsiahnuté v konopných semenách a teda aj v konopnom oleji vo veľkých množstvách. Predovšetkým, a to je nanajvýš dôležité, omega mastné kyseliny sú tiež obsiahnuté v správnom pomere k sebe. V konopnom oleji je priaznivý pomer 3: 1.

Olej z ryžových klíčkov je bohatý na vitamín E – vitamín plodnosti a používa sa hlavne na budovanie svalov a podporu energetického metabolizmu. Je obzvlášť cenný vďaka svojmu prirodzenému obsahu v takzvanom gama-oryzanole.

Podiel esenciálnych olejov v čiernom rascovom oleji tiež zaisťuje voľné a funkčné dýchacie cesty a
čierny rascový olej má tiež dezinfekčný a antioxidačný účinok.

Zloženie:

konopný olej, olej z ryžových klíčkov, egyptský olej z čiernej rasce

Analytické zložky:

100 % surových olejov a tukov • 0 % hrubého popola • 0 % vlákniny • 0 % dusíkatých látok • 0 % sodíka • 0 % metionínu • 0 % lyzínu

Návod na správne použitie:

Šľachtiteľská a preperovacia fáza:

2-3 x týždenne 10 ml na kilogram krmiva. Sušenie pomocou MASTER PIGEON Breeding All-In alebo MASTER PIGEON Moulting Special.

Obdobie cestovania:

10 ml na kilogram jedla za posledné 2-3 dni pred vložením. Potraviny vysušte práškom s ďalším zdrojom
energie.

22,00

You must have a Subscription to bid on this product. Check My Account > MT Subscription to check for options. Kategória:
X