Prvé “Stredajšie Aukcie” Takmer Online!!!

Nedávno sme sa rozhodli, že niektoré aukcie budú prebiehať online aj v stredu a skončia sa v stredu nasledujúceho týždňa. Je to kvôli množstvu ponúk, takže pre vás “extra” šanca získať špičkové holuby. Prvé aukcie budú online dňa: V stredu 19.10. o 18:00 a skončia o týždeň neskôr v stredu 26.10. o 15:00 a 16:00.

Aukcia 1: “Zlatý Špeciál”

Všetci hľadáme to “jedno” špeciálne alebo “len o trochu lepšie”… ale nájsť niečo také nie je vždy jednoduché. Vždy sa to však začína chovom od tých najlepších a najmä osvedčených holubov. V tejto aukcii sú holuby, ktoré sú ako vystrihnuté z toho správneho plátna, ako sa pekne hovorí, napríklad originálne holuby od: Pieter Veenstra, HJM de Weerd (od syna x dcéry “Jan”, Leo Heremans), Peter Janßen (D), Gebr. v. Toor Jr, Team GPS a M. Stellermann (D).

Aukcia 2: “Medzinárodná špičková kolekcia”

Už názov tejto aukcie napovedá, že ide o aukciu špičkových medzinárodných holubov v rámci jednej aukcie. V tejto aukcii sú originálne holuby od: Southfield Loft (Eng), Tony Berlin, Ronald Geerdink, Peter Rager (D), R. Willemsen, J. & J. Meeder, Ype Hemstra, W. zur Löwen (D) a Yvan vd Bosch (B).

Sledujte naše stránky!!!